top of page

Reporter Name

Güvenli Turizm Sertifikası

Güvenli Turizm Sertifikası Nasıl Alınır ?

GÜVENLİ TURİZM SERTİFİKASI
Konaklama, yeme-içme tesisleri, tur ve transfer araçları, kongre ve sanat tesisleri, temalı parklar, mekanik hatlar ve deniz turizmini ayrı ayrı kriterler çerçevesinde uluslararası standartlarda denetleyerek, Güvenli Turizm Sertifikasını vermeye yetkili olan akreditasyon firmaları hijyen ve sağlık denetimi ve uygunluk değerlendirmesi yaparak bunlara ilişkin raporlar düzenlemekte ve başvuruda bulunan tesislere düzenli olarak denetçi gönderip kriterlere uygun hizmet verilip verilmediğini denetlemektedir.

Güvenli Turizm Sertifikası Denetim Periyodu
Denetim ve belgelendirme aylık olarak gerçekleştirilir. Ayrıca 2 ayda 1, gizli müşteri denetimi yapılır.
Denetim Süresi Ne Kadar?
Denetim süresi, sektöre ve işletmenin büyüklüğüne göre değişiyor. Denetimler en fazla 1 gündür, işletmenin büyüklüğüne göre denetçi sayısı artabilir.

Güvenli Turizm Sertifikası alım işlemleri ile ilgili yapılması gereken tüm çalışmaları sizin adınıza tamamlamaktayız. SEM PROJE & EĞİTİM HİZMETLERİ olarak işletmenizde almanız gereken Güvenli Turizm Sertifikası için, başvuru aşamasından belge alınmasına kadar geçebilecek tüm danışmanlık faaliyetleri kapsamında size destek olmaktan mutluluk duyarız.

Tüm detaylı soru ve görüşleriniz için arayabilir. 0(216) 395 07 56 info@semproje.net mail adresinden ulaşabilirsiniz.

16.03.2021

bottom of page