top of page

HAKKIMIZDA

Günümüzde rekabetçi iş ortamında ayakta kalabilmek, firmaların sahip olduğu birtakım öz değerlerle mümkündür. Bu değerlerden en önemlileri firmanın markası, patentli ürün-hizmetleri ve sürdürdükleri kalite yönetim sistemleri’ dir.

Rekabet ortamındaki tüm firmalar, ürün ve hizmetleriyle aynı ya da benzer faaliyet kollarındaki rakiplerinden ayırt edilmek, hatırlanmak için bir marka yaratırlar. Müşterileri ve diğer tüm sosyal paydaşlarıyla da bu marka, logo, kurumsal imaj gibi değerler aracılığıyla bağ kurarlar. Ancak marka ile birlikte ürün ve hizmetlerinin kalitesini arttırmak, bunu standartlaştırmak ve sürdürülebilir kılmak da iyi bir yönetim sistemi ile mümkündür. Bugün gelenekselci aile şirketleri bile etkili bir yönetim sistemi oluşturmak ve onu sürekli geliştirmek için profesyonel danışmanlık hizmetleri almaktadır.

Kişi, kurum ve kuruluşların bu amaçlarına hizmet etmek maksadıyla kurulan SEM PROJE DANIŞMANLIK & EĞİTİM HİZMETLERİ, kurumsal kimlik oluşturmanın basamakları olarak nitelendirilen Hizmet Belgelendirme, Ürün Belgelendirme, Marka Tescil, Patent,  gibi hizmetlerinin yanı sıra, Kalite Yönetim Sistemleri konularında da danışmanlık ve konumlandırma hizmetleri vermektedir.

Bununla birlikte, büyümek ve gelişmek isteyen bir işletmenin “kurumsal kimlik” kazanması öncelikle kurumlardaki yönetimlerin kurumsallaşmayı talep etmesi ve bu konudaki hassasiyetleriyle başlar. Kurumsallaşma bitmeyen bir yoldur; firmadaki tüm çalışanların katılımıyla devam eder, seçilen ve uygun görülen bir danışmanlık hizmetiyle de varlığını sürdürür. Kurumlarda sürdürülebilir bir kalitenin varlığı için kurumsal eğitimin asla bitmemesi gerektiğine inanan firmamız, farklı sektörlerden her türlü firmanın yapısına ve süreçlerine uygun kurumsal eğitim hizmetleri de sunmaktadır.

SEM PROJE, iş ortaklarına “değer” verir, ortaklarına sunduğu eğitim ve danışmanlık hizmetlerini sürekli kılmak için kendini sürekli geliştirmeyi vizyon edinmiştir.

Firmalar güvene dayalı bir iş etiğine bugünkü rekabetçi iş ortamında daha çok ihtiyaç duyarlar, bunlarla varlıklarını sürdürebilirler. Özellikle danışmanlık hizmeti aldıkları kurumlarda da “güvene dayalı bir iş ahlakı” firmaların en önemli önceliğidir. SEM, bu ihtiyaca cevap verir. SEM’ in danışmanlık ve partnerlik süreci; sorumluluk, iyi hizmet, dürüstlük ve güven kavramları üzerinde ilerler. Hizmet verdiği iş ortaklarını geliştirirken, rekabetçi iş ortamında da ihtiyaç duydukları güveni veren ve sorumluluk alabilen bir partnerle çalışma fırsatı sağlamaktır.

SEM PROJE DANIŞMANLIK  &  EĞİTİM HİZMETLERİ, iş ortaklarına “değer” verir, onlara “değer” katar. SEM, sorumluluk alabilen bir danışmanlık şirketi, ideal bir kurumsallaşma partneridir.

bottom of page